W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wymieniamy rośliny na Zamojskiej

Wymieniamy rośliny na Zamojskiej
01.10.202014:53

Już w najbliższą niedzielę, 4 października, o godz. 10.00 zapraszamy na III Lubelską Wymianę Roślin, która odbędzie się w Akademii Kreatywności przy ulicy Zamojskiej 21.

Wydarzenie jest początkiem cyklu o nazwie „Zamojska Kwitnie”, który jest częścią projektu com.unity.lab. W jego ramach zaplanowaliśmy dla mieszkańców i mieszkanek spacery, warsztaty, spotkania dotyczące tematyki przyrodniczej, roślinnej i ogródkowej.

Lubelska Wymiana Roślin to inicjatywa Natalii Lewickiej, która rozpoczęła współpracę z właścicielką Akademii Kreatywności Agnieszką Żółkowską, tworząc wydarzenie przyciągające miłośników i miłośniczki roślin doniczkowych i ogrodowych.

Podczas niedzielnego wydarzenia będziecie mogli wymieniać rośliny oraz akcesoria z nimi związane. Specjalny stół adopcyjny to miejsce, gdzie można zostawić roślinę, której hodowla nie jest waszą najmocniejszą stroną. Ze stołu można zaadoptować roślinę do własnego domu.

Nasze niedzielne spotkanie to też okazja do pomagania. W ten dzień możecie wesprzeć Foondację Felis, wrzucając dowolny datek do puszki. Organizacja zajmuje się pomocą zwierzakom z naszego regionu.