W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamojska kwitnie! Już w sobotę "Przyrodnicza wyprawa wokół ulicy Zamojskiej"

Zamojska kwitnie! Już w sobotę "Przyrodnicza wyprawa wokół ulicy Zamojskiej"
08.10.202011:18

Cykl spacerów, spotkań i warsztatów przy ul. Zamojskiej "Zamojska kwitnie" ruszył już na dobre. W tę sobotę, 10 października, zapraszamy mieszkańcow i mieszkanki Zamojskiej i okolic a także wszystkie zainteresowane osoby na spacer przyrodniczy - wyprawę botaniczną, odkrywając przyrodę, na którą wcześniej nie zwracaliśmy uwagi!

Wyprawy przyrodnicze odbywać można nie tylko w miejsca dalekie i egzotyczne, ale też w miejsca bliskie, odkrywając roślinne skarby i perełki, o których nie mieliśmy pojęcia. Korzystając z ostatnich chwil występowania roślin jednorocznych i już czekając na przyszły sezon wegetacyjny, poznamy zarówno gatunki jadalne, jak i trujące, lecznicze i magiczne, używane w gospodarstwie domowym oraz inne niepozorne, a kryjące w sobie wielką moc.

Spacer poprowadzi przyrodniczka Justyna Choroś.
Spotykamy się o godz. 10.00 na podwórku przy ul. Zamojskiej 21.
Spacer odbywa się w ramach projektu com.unity.lab i jest finansowany z Programu Urbact III.