W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lubelskie spotkania seniorów LUBSENIOR z "Rodziną Trzy Plus", Kartą Seniora oraz Kartą Dużej Rodziny

Lubelskie spotkania seniorów LUBSENIOR z "Rodziną Trzy Plus", Kartą Seniora oraz Kartą Dużej Rodziny
28.10.201912:52

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR to największe trzydniowe wydarzenie dla seniorów z woj. lubelskiego minionego roku. To nowy projekt skierowany do seniorów, ich rodzin, opiekunów i rehabilitantów. Od piątku do niedzieli (25-27 października 2019 r.) można było skorzystać z wielu darmowych atrakcji na terenie Targów Lublin. Na uczestników czekały atrakcje, występy, prelekcje. Gościem specjalnym wydarzenia była Halina Frąckowiak. Wstęp był bezpłatny.

Lubelskie Spotkania Seniorów, to pierwsza tego typu akcja skierowana do najstarszych mieszkańców zarówno naszego miasta jak i okolic. Trzydniowe wydarzenie przyciągnęło do Lublina seniorów z całego województwa. Wydarzenie oferowało szeroki wachlarz atrakcji. Można wykonać bezpłatne badania medyczne jak np. badanie słuchu, pomiar ciśnienia, poziomu cukru we krwi, pomiar BMI; poszerzyć wiedzę na temat swojego bezpieczeństwa; uzyskać porady prawne oraz miło spędzić czas. Współorganizatorami wydarzenia były Targi Lublin S.A. oraz Urząd Miasta Lublin.

Wśród oferty nie mogło zabraknąć również Programu "Rodzina Trzy Plus", Karty Seniora oraz Karty Dużej Rodziny. Seniorzy wraz z przybyłymi rodzinami miały możliwość, bez fatygowania się do Urzędu Miasta Lublin, złożyć na miejscu wnioski każdego z programów. Na uczestników czekały także darmowe gadżety promocyjne Lublina oraz wiele bezpłatnych pozycji książkowych poświęconych naszemu miastu, a także tych, przygotowanych we współpracy z Miastem Lublin.