W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs dla Organizacji Poradniczych

Konkurs dla Organizacji Poradniczych
18.04.202310:33

Zapraszamy do udziału w konkursie "Regranting Organizacji Poradniczych", który ma na celu wsparcie placówek świadczących usługi poradnictwa.

Jest to inicjatywa wsparcia skierowana dla placówek realizujących poradnictwo dla różnych grup społecznych. W ramach programu udzielonych zostanie do 40 dotacji od 10 000 zł do 20 000 zł. Inicjatywa dotyczy całego kraju i skierowana jest do organizacji niemogących samodzielnie zaciągać zobowiązań: uniwersyteckich poradni prawnych, diecezjalnych i parafialnych placówek poradnictwa rodzinnego oraz organizacji poradnictwa nieposiadających osobowości prawnej. W trakcie trwania programu uczestnicy będą mogli skorzystać z działań edukacyjnych, które pozwolą na rozwój kompetencji oraz będą wsparciem dla członków organizacji.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z panią Anitą Drygajło (T: 535 788 683).

Pliki do pobrania