W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Prośba o wypełnienie ankiety - Program Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów

Prośba o wypełnienie ankiety - Program Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów
27.08.202008:36

Szanowni Państwo,

w związku z opracowywaniem nowej edycji "Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów na terenie Miasta Lublin" przekazujemy ankietę. Jej wypełnienie polega na wybraniu i zakreśleniu odpowiedzi, które najlepiej odzwierciedlają Państwa opinie. Zazwyczaj należy wybrać tylko jedną odpowiedź, ale są też pytania, gdzie można zakreślić kilka odpowiedzi lub je dopisać. Ankieta jest anonimowa, adresowana do osób w wieku powyżej 60 lat. Od rzetelności udzielonych w niej informacji zależeć będzie jakość i skuteczność działań prowadzonych na rzecz mieszkańców Lublina.

Wypełnione ankiety należy przesłać na adres e-mail wips@lublin.eu lub przekazać do Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych w terminie do 15 września br.

Dziękujemy za współpracę.
 

Pliki do pobrania