W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przedłużamy nabór Partnerów do Akcji Sezon Lublin

Przedłużamy nabór Partnerów do Akcji Sezon Lublin
13.05.202410:44

Przedłużamy nabór do akcji Sezon Lublin. Do zgłoszeń zapraszamy podmioty, które do tej pory się jeszcze nie zgłosiły. Nabór uzupełniający potrwa do 22 maja 2024 r. W tym dniu - 22 maja, partnerzy akcji zostaną poinformowani o wynikach naboru uzupełniającego drogą mailową.

Sezon Lublin to akcja, która ma na celu zachęcenie do odkrywania Lublina poprzez doświadczanie i eksplorowanie miasta. Oferty Partnerów zebrane w Sezonie Lublin 2024 po raz kolejny będą zawierały szeroki wachlarz propozycji skierowanych zarówno do turystów, jak i mieszkańców miasta. Każdy, kto podczas trwania akcji zakupi usługi lub produkty w niej zaproponowane, otrzyma określoną ilość naklejek, które może zbierać na specjalnym karnecie. Za zebranie odpowiedniej ilości i rodzaju naklejek można będzie odebrać miejskie gadżety.

Partnerzy akcji mogą zgłaszać swój udział w 7 kategoriach: Atleta, Kustosz, Kolekcjoner, Przybysz, Smakosz, Spacerowicz oraz Widz. Partnerem Programu może zostać przedsiębiorca posiadający w swojej ofercie usługi lub produkty z szeroko pojętej branży turystycznej, w tym m.in.: hotelarskiej, rekreacyjnej, gastronomicznej czy kulturalnej. Zgłoszenia chęci udziału w akcji będą przyjmowane do 22 maja br. Po zapoznaniu się z regulaminem akcji oraz RODO, Partner powinien wypełnić Formularz Zgłoszeniowy podając dane firmy, osobę do kontaktu z Organizatorem, opis usługi/produktu, które chce włączyć w ofertę akcji promocyjnej Sezon Lublin 2024 i opis prowadzonej działalności (2-3 zdania promujące działalność).

Wybór Partnerów akcji promocyjnej zostanie ogłoszony najpóźniej 22 maja 2024 roku drogą mailową. Do 1 czerwca br. lista Partnerów zostanie opublikowana za pośrednictwem strony internetowej Sezonu Lublin www.sezon.lublin.eu.

Harmonogram naboru uzupełniającego:

do 22 maja – przyjmowanie zgłoszeń Partnerów w naborze uzupełniającym;
do 22 maja – ocena formalna nadesłanych zgłoszeń oraz wybór Partnerów;
1 czerwca - 30 września – czas trwania akcji Sezon Lublin;

Wszystkie dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji, a także regulamin Programu dostępne są na stronie www.turystyka.lublin.eu.