W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ruszył nabór Partnerów Akcji Promocyjnej Sezon Lublin 2024

Ruszył nabór Partnerów Akcji Promocyjnej Sezon Lublin 2024
29.04.202413:17

Z początkiem czerwca rusza kolejna już edycja akcji promocyjnej Sezon Lublin, która w tym roku potrwa do 30 września. Sezon Lublin na wzór lat poprzednich przyjmie formę akcji promocyjnej, polegającej na eksponowaniu stałej i sezonowej oferty Partnerów skierowanej zarówno do mieszkańców, jaki i turystów odwiedzających miasto. Do 12 maja Partnerzy mogą zgłaszać chęć udziału w akcji.

Sezon Lublin to akcja, która ma na celu zachęcenie do odkrywania Lublina poprzez doświadczanie i eksplorowanie miasta. Oferty Partnerów zebrane w Sezonie Lublin 2024 po raz kolejny będą zawierały szeroki wachlarz propozycji skierowanych zarówno do turystów, jak i mieszkańców miasta. Każdy, kto podczas trwania akcji zakupi usługi lub produkty w niej zaproponowane, otrzyma określoną ilość naklejek, które może zbierać na specjalnym karnecie. Za zebranie odpowiedniej ilości i rodzaju naklejek można będzie odebrać miejskie gadżety.

Partnerzy akcji mogą zgłaszać swój udział w 7 kategoriach: Atleta, Kustosz, Kolekcjoner, Przybysz, Smakosz, Spacerowicz oraz Widz. Partnerem Programu może zostać przedsiębiorca posiadający w swojej ofercie usługi lub produkty z szeroko pojętej branży turystycznej, w tym m.in.: hotelarskiej, rekreacyjnej, gastronomicznej czy kulturalnej. Zgłoszenia chęci udziału w akcji będą przyjmowane do 12 maja br. Po zapoznaniu się z regulaminem akcji oraz RODO, Partner powinien wypełnić Formularz Zgłoszeniowy podając dane firmy, osobę do kontaktu z Organizatorem, opis usługi/produktu, które chce włączyć w ofertę akcji promocyjnej Sezon Lublin 2024 i  opis prowadzonej działalności (2-3 zdania promujące działalność).

Wybór Partnerów akcji promocyjnej zostanie ogłoszony najpóźniej 13 maja 2024 roku drogą mailową. Do 1 czerwca br. lista Partnerów zostanie opublikowana za pośrednictwem strony internetowej Sezonu Lublin www.sezon.lublin.eu.

Harmonogram:

  • do 12 maja – przyjmowanie zgłoszeń Partnerów;
  • do 13 maja – ocena formalna nadesłanych zgłoszeń oraz wybór Partnerów;
  • 1 czerwca - 30 września – czas trwania akcji Sezon Lublin;

Wszystkie dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji, a także regulamin Programu dostępne są na stronie www.turystyka.lublin.eu.