W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zapraszamy do IV edycji Programu Miejsce Inspiracji

08.02.201607:26

Lublin jest miastem kryjącym w sobie wiele niezwykłych miejsc i opowieści. By zrozumieć unikatowy charakter naszego miasta, należy je poznawać i doświadczać wszystkimi zmysłami. Program Miejsce Inspiracji, skierowany do branży HoReCa, powstał w 2009 roku z inicjatywy Urzędu Miasta Lublin.

Obecnie wiele obiektów może pochwalić się doskonałą kuchnią i bazą noclegową, oryginalnym wystrojem oraz wyszukanym menu. Program Miejsce Inspiracji to znacznie więcej niż doskonała jakość, idealna obsługa czy lokalizacja. Laureaci Programu Miejsce Inspiracji sprawiają, że wizyta w danym miejscu staje się niezapomnianą przygodą, a dla turystów często wyjątkowym wspomnieniem z pobytu w Lublinie.

Ideą przewodnią Programu Miejsce Inspiracji jest wyróżnienie miejsc, które poza świadczeniem podstawowych usług noclegowo-gastronomicznych, zapewniają swoim gościom emocje i wrażenia związane z poznawaniem i doświadczaniem dziedzictwa oraz atmosfery naszego miasta.

Znalezienie się w gronie wyróżnionych to prestiż i szansa na zdobycie nowych klientów, którzy coraz częściej wybierają miejsca oznaczone charakterystycznym kasetonem Programu. Dla gości odwiedzających rekomendowane miejsca jest to gwarancja nie tylko udanego pobytu, ale również możliwości poznania bliżej miasta dzięki dostępnym materiałom promocyjnym i informacjom udzielanym przez przeszkolonych w tym zakresie pracowników. Ponadto, w ciągu roku realizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń przybliżających wybrane obszary dawnych tradycji i przenikających się kultur Lublina oraz inicjatyw ukazujących współczesny charakter i potencjał miasta. Kadencja Programu Miejsce Inspiracji trwa dwa lata.

Aby wziąć udział w czwartej edycji Programu Miejsce Inspiracji należy zapoznać się z Regulaminem Programu Miejsce Inspiracji, pobrać ankietę zgłoszeniową oraz oświadczenie, a następnie wypełnione dokumenty przesłać do dnia 10.02.2016 r. na adres (skan) lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:

Wydział Sportu i Turystyki UM Lublin
ul. Filaretów 44, 20-609 Lublin

z dopiskiem „Zgłoszenie do Programu Miejsce Inspiracji”

Organizatorem IV edycji Programu Miejsce Inspiracji jest referat ds. turystyki Urzędu Miasta Lublin.

Pliki do pobrania

Ankieta_zgłoszeniowa_i oświadczenie IV_edycja_Programu_Miejsce Inspiracji.doc [ilość pobrań: 379]
ankieta zgłoszeniowa i oświadczenie IV_edycja_Programu_Miejsce Inspiracji