W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Opis projektu

100 rocznica urodzin JPII

 

Obchodzone w 2020 roku dwie rocznice związane z Papieżem Janem Pawłem II – 100. rocznica jego urodzin oraz 15. rocznica śmierci stały się pretekstem dla przypomnienia, że osoba Papieża była związana również z Lublinem.

W związku z obchodami tych dwóch rocznic zostały podjęte działania, które miały na celu przybliżyć związki Papieża Polaka z naszym miastem.

Referat ds. Marketingu Miasta w ramach podjętych działań przygotował specjalny znak, dedykowany obu rocznicom, który będzie się znajdował we wszystkich materiałach przygotowywanych przez Urząd Miasta Lublin oraz sygnował wszelkie działania organizowana przez Urząd Miasta Lublin lub przy współpracy z nim.

Więcej informacji dotyczących obchodom obu rocznic znajdą Państwo na specjalnej stronie stworzonej przy udziale Referatu ds. Marketingu Miasta. Znajdą ją Państwo pod adresem: https://lublin.eu/lublin/jp2/ .