W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Muzyka Cebularzowego Dworu. Podwórka Akustyczne Unii Lubelskiej

Muzyka Cebularzowego Dworu. Podwórka Akustyczne Unii Lubelskiej
23.08.201910:07

Jeśli jesteście rodzicami, to pewnie nie raz zachodziliście w głowę, jak swoim Bąbelkom wytłumaczyć, czym jest Unia Lubelska. W tym roku presja jest tym większa, bo świętujemy jej 450-lecie. Idziemy Wam z pomocą: wiemy jak zabrać się za tą historyczną łamigłówkę.

Z tej okazji jaką jest, iście pięknie okrągła niczym obwód cebularza, unijna rocznica powstała specjalna trupa muzyczna, która stworzyła tak genialny koncert, że na swoim dworze nie powstydziliby się go sama Bona Sforza czy Zygmunt August.

Na czele tejże trupy stoi prawdziwa Księżniczka: Sylvetta herbu Wiatropęd (Sylwia Lasok/Wójcik), a u jej boku kilku nie mniej utalentowanych grajków: dwóch Michałów herbu Struna, Kamil herbu Gar oraz Piotr herbu Piano. Z tą kompanią, rodem z Cebularzowego Dworu, na pewno Wy oraz Wasze Bąbelki nie poczujecie nudy.

Przybywajcie zatem licznie do Zemborzyc 27go sierpnia godz. 17.00 pod Miejską Bibliotekę Publiczną nr 20 ul. Krężnicka 125.

Projekt "Podwórka Akustyczne Unii Lubelskiej" jest realizowany przy wsparciu Miasta Lublin w ramach konkursu Unia Lubelska: kultura – pamięć – dialog w roku 2019 .