W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2024

Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2024
30.10.202310:30

Przedstawiamy treść dokumentu - program współpracy Gminy Lublin z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2024.

W dniu 19 października 2023 r. Rada Miasta Lublin przegłosowała uchwałę nr 1571/LIII/2023 w sprawie programu współpracy Gminy Lublin z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2024.

W dniu 27 października 2023 r. dokument został ogłoszony w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego.

Program określa rodzaje zadań oraz formy współpracy samorządu z takimi podmiotami niepublicznymi jak stowarzyszenia, fundacje i inne organizacje prowadzące działalność o charakterze pożytku publicznego. Pula środków finansowych na dotacje dla organizacji pozarządowych może wynieść nawet 65 mln zł.

Facebook Obywatelski Lublin