W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie online na temat przestrzeni młodzieżowych

Spotkanie online na temat przestrzeni młodzieżowych
24.03.202314:34

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online, które odbędzie się 27 marca 2023 r. o godz. 15.00 na temat przestrzeni młodzieżowych i współpracy z osobami młodymi w ich tworzeniu. Podczas spotkania będzie można poznać standardy wypracowane w ramach przestrzeni Hej! w Lublinie, jak również podobnych miejsc w Krakowie. Będziemy gościć Paulinę Świątek-Wtorkiewicz oraz Justynę Ożóg z Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Miasta Krakowa , które pracują w Referacie ds. Młodzieży.

Do 31 marca trwa nabór ofert w ramach konkursu na stworzenie, realizację i ewaluację otwartych miejsc dla młodzieży – „Przestrzeń Młodych”. Podczas spotkania poznamy specyfikę takich miejsc oraz sposoby ich tworzenia, a także wymienimy się pomysłami, doświadczeniami i dobrymi praktykami, które są stosowane podczas tworzenia miejsc przyjaznych młodzieży. Przestrzeń Hej! przy ul. Peowiaków 11 powstała z wykorzystaniem modelu partycypacyjnego tzn. o miejscu, jego aranżacji i sposobie organizacji decydowała i decyduje młodzież.

Chcemy stworzyć więcej przestrzeni, które będą odpowiadały na potrzeby młodych w Lublinie. Wspólnie będziemy się uczyć i wymieniać wnioskami z partnerami z Krakowa. Mamy nadzieję, że takie przestrzenie będą odpowiadać na potrzeby młodych ludzi, ale również będą dawały im możliwość wykazania się kreatywnością.

Spotkanie odbędzie się w formule online na platformie Zoom. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, będzie trwało ok 1,5 h.

Link do spotkania:

https://zoom.us/j/92275008094

Zapraszamy przygotowania sobie pytań oraz aktywnego uczestnictwa w spotkaniu.

Facebook Obywatelski Lublin