W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Prezydent Krzysztof Żuk z Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego

Prezydent Krzysztof Żuk z Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego
01.10.201511:27

Podczas posiedzenia Komisji Wspólnej Rządu i SamorząduTerytorialnego Prezydent Krzysztof Żuk został uhonorowany Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego, nadaną przez Andrzeja Halickiego, Ministra Administracji i Cyfryzacji.

Prezydent Krzysztof Żuk został doceniony za wyjątkowe zaangażowanie, trud i bezinteresowne oddanie w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i samorządu terytorialnego. Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego jest zaszczytnym wyróżnieniem i może być nadawana za szczególne osiągnięcia w pracy w samorządzie, za udział w pracach legislacyjnych, związanych z wprowadzaniem i reformowaniem samorządu terytorialnego w administracji polskiej i organizacjach międzynarodowych, czy też za pracę naukową, badawczą i dydaktyczną dotyczącą samorządu.
 
Więcej informacji o Odznace Honorowej za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego znajduje się na stronie internetowej ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Lista wszystkich odznaczonych podczas uroczystości znajduje się tutaj.
 
foto: Hanna Hendrysiak