W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Trwa konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Lublinie

Trwa konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Lublinie
07.09.202311:50

Jeszcze do połowy września trwa miejski konkurs na najlepszą pracę dyplomową o tematyce dotyczącej rozwoju Lublina lub Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego. Tegoroczna, 14. edycja konkursu odbywa się w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.

– Każda edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową cieszy się dużym zainteresowaniem absolwentów uczelni wyższych. Szczególnie zachęcam do udziału w tym roku, kiedy Lublin jest Europejską Stolicą Młodzieży. Dzięki przesłanym pracom, lepiej możemy poznać perspektywę młodych osób na rozwój naszego miasta, a najciekawsze pomysły będą stanowić dla nas inspirację do podejmowania działań – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

W konkursie mogą uczestniczyć absolwenci dowolnej uczelni i kierunku studiów. Zgłoszenia przyjmowane są w dwóch kategoriach: dla autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich oraz dla autorów prac doktoranckich. W każdej z nich może zostać przyznana nagroda główna w wysokości 6 tys. zł oraz maksymalnie trzy wyróżnienia – od 2 tys. zł do 4 tys. zł. Dodatkowo, w kategorii prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich przewidziana jest nagroda w formie trzymiesięcznej płatnej praktyki absolwenckiej w Urzędzie Miasta Lublin, z łącznym świadczeniem pieniężnym o wartości 4,5 tys. zł. Do bieżącej edycji kwalifikują się prace obronione nie wcześniej niż w 2020 r.

Prace konkursowe wraz z załącznikami można dostarczyć:

  • osobiście do sekretariatu Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, (Plac Litewski 1, 20-080 Lublin);
  • pocztą na adres: Urząd Miasta Lublin, Wydział Strategii i Przedsiębiorczości, (Plac Litewski 1, 20-080 Lublin, z dopiskiem: „Konkurs na najlepszą pracę dyplomową”);
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej (biznes@lublin.eu), pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem;
  • za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem lub podpis złożony profilem zaufanym ePUAP.

Nabór prac trwa do 15 września. Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie: Konkurs na najlepszą pracę dyplomową.