W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Aktualności

Program wspierania studiujących w Lublinie laureatów i finalistów olimpiad i... Foto

Program wspierania studiujących w Lublinie laureatów i finalistów olimpiad i turniejów

24.03.201609:06
Tylko do 31 marca studenci pierwszego roku studiów szkół wyższych, uczący się na terenie Miasta Lublin, którzy uzyskali tytuł laureata lub finalisty zawodów stopnia centralnego olimpiady albo turnieju, organizowanych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, mogą ubiegać się o stypendia naukowe przyznawane przez Prezydenta Miasta Lublin.
czytaj więcej Program wspierania studiujących w Lublinie laureatów i finalistów olimpiad i turniejów
Ostatni tydzień rekrutacji do przedszkoli Foto

Ostatni tydzień rekrutacji do przedszkoli

24.03.201610:59
Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach będzie prowadzona do końca marca. Po rejestracji elektronicznej wypełniony i podpisany wniosek należy złożyć osobiście w przedszkolu/oddziale przedszkolnym pierwszego wyboru! Wniosek wypełniony tylko w formie elektronicznej, niedostarczony do przedszkola/oddziału przedszkolnego pierwszego wyboru - nie będzie brał udziału w rekrutacji.
czytaj więcej Ostatni tydzień rekrutacji do przedszkoli
Konferencja „Szkoła zawodowa – perspektywa i rozwój” Foto

Konferencja „Szkoła zawodowa – perspektywa i rozwój”

22.03.201612:34
Poświęcona szkolnictwu zawodowemu w Lublinie konferencja „Szkoła zawodowa – perspektywa i rozwój” odbyła się we wtorek (22 marca) w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie, przy ul. Podwale 11.
czytaj więcej Konferencja „Szkoła zawodowa – perspektywa i rozwój”
Powitanie wiosny z przedszkolakami Foto

Powitanie wiosny z przedszkolakami

21.03.201611:43
Powitanie wiosny z udziałem lubelskich przedszkolaków, władz miasta oraz artystów z Fundacji" Sztukmistrze", odbyło się 21 marca przed lubelskim Ratuszem.
czytaj więcej Powitanie wiosny z przedszkolakami
Lubelska Strefa Zawodów podczas Targów Edukacyjnych (17-18 marca) Foto

Lubelska Strefa Zawodów podczas Targów Edukacyjnych (17-18 marca)

17.03.201610:07
Blisko 7 tys. miejsc czeka na uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Miasto Lublin. Targi Edukacyjne przygotowały Lubelską Strefę Zawodów, która na 17 stoiskach prezentuje 23 zawody.
czytaj więcej Lubelska Strefa Zawodów podczas Targów Edukacyjnych (17-18 marca)
„Strażnik skrzat ratuje świat" - konkurs ekologiczny dla klas V Foto

„Strażnik skrzat ratuje świat" - konkurs ekologiczny dla klas V

17.03.201615:06
Konkurs ekologiczny „Strażnik skrzat ratuje świat" skierowany do uczniów klas V organizują Straż Miejska przy współpracy Wydziału Ochrony Środowiska i Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin w ramach Programu edukacji ekologicznej Miasta Lublin na 2016 rok przy dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.
czytaj więcej „Strażnik skrzat ratuje świat" - konkurs ekologiczny dla klas V
Lubelskie przedszkolaki jedzą zdrowo! Foto

Lubelskie przedszkolaki jedzą zdrowo!

16.03.201610:18
Za nami gala III Festiwalu Zdrowia Przedszkolaka „Jem kolorowo, ale zdrowo! Przedszkolacy Lubelszczyzny 2016 roku”, zorganizowana przez Przedszkole nr 35 w Lublinie wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Dietetyków Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek (14 marca) w Centrum Kongresowym UP w Lublinie.
czytaj więcej Lubelskie przedszkolaki jedzą zdrowo!
82 laureatów miejskiego programu stypendialnego Foto

82 laureatów miejskiego programu stypendialnego

14.03.201613:51
Krzysztof Komorski, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin wręczył listy gratulacyjne 82 tegorocznym stypendystom „Miejskiego programu stypendialnego dla studentów i doktorantów”.
czytaj więcej 82 laureatów miejskiego programu stypendialnego
Szkoła w dzielnicy Ponikwoda - wstępna koncepcja Foto

Szkoła w dzielnicy Ponikwoda - wstępna koncepcja

10.03.201612:06
Mamy wstępną koncepcję zespołu szkolno-przedszkolnego w dzielnicy Ponikwoda przy ul. Daliowa/Majerankowa. Obiekt ma stanowić kompleks łączący szkołę dla około 600 uczniów, 6-oddziałowe przedszkole dla 150 dzieci oraz żłobek dla 90 maluchów oraz dzielnicowy ośrodek kultury.
czytaj więcej Szkoła w dzielnicy Ponikwoda - wstępna koncepcja
Zwycięstwo uczniów z ZS Chemicznych i Przemysłu Spożywczego na EXPO SWEET 2016 Foto

Zwycięstwo uczniów z ZS Chemicznych i Przemysłu Spożywczego na EXPO SWEET 2016

03.03.201614:34
Uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie zwyciężyli w VI Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych EXPO SWEET 2016. Zawody, zorganizowane pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej przez Europejskie Zgrupowanie Interesów Gospodarczych, odbyły się 24 lutego w Warszawie.
czytaj więcej Zwycięstwo uczniów z ZS Chemicznych i Przemysłu Spożywczego na EXPO SWEET 2016