W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Festiwal Re:tradycja – Jarmark Jagielloński
Data rozpoczęcia 2022-08-19
Data zakończenia 2022-08-21
Miejsce: Lublin – Stare Miasto, Błonia pod Zamkiem
Organizator: Warsztaty Kultury w Lublinie

W trzeci weekend sierpnia (19-21.08) do Lublina ponownie zawitają mistrzowie muzyki tradycyjnej, twórcy ludowi i utalentowani rzemieślnicy, dla których tradycja jest głównym źródłem inspiracji. Pojawił się już bogaty program wydarzenia. Wszystkie informacje dostępne są na stronie retradycja.eu.

Na najbardziej tradycyjnym festiwalu w Polsce nie zabraknie koncertów i potańcówki. Dodatkowo będzie można obejrzeć wystawy, instalację artystyczną oraz inspirujące filmy. Publiczność będzie miała okazję podziwiać prace wspaniałych twórcy z Europy Środkowo-Wschodniej, w szczególności tych, którzy zajmują się biżuterią. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych- spektakli i zabaw na Podwórku Re:tradycji. Dodatkowo będzie można wziąć udział w licznych warsztatach.

Lista warsztatów (rzemieślniczych, śpiewaczych, instrumentalnych, dziecięcych), na które obowiązują zapisy zostanie opublikowana w drugim tygodniu sierpnia.

Festiwal Re:tradycja
19–21 sierpnia 2022 r.
Lublin – Stare Miasto, Błonia pod Zamkiem
Wstęp wolny

Organizatorzy: Warsztaty Kultury w Lublinie
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wydarzenia (26)

19-08-2022 20:00
19-08-2022 21:30
20-08-2022 22:30