W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Debata "Ponad granicami" (25 lutego)

Debata "Ponad granicami" (25 lutego)
23.02.201613:31

Zapraszamy do Teatru Starego na debatę „Ponad granicami”, w czwartek (25 lutego) o godzinie 18:00. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Polska, ale jaka? Wizja polskości 25 lat po przemianach demokratycznych". Debatę poprowadzi o. Tomasz Dostatni.

Gośćmi debaty będą prof. Anna Wolff-Powęska - historyk idei, profesor nauk humanistycznych, specjalistka w zakresie stosunków polsko-niemieckich, o. Maciej Zięba - dominikanin, teolog, filozof, publicysta oraz Janusz Opryński - menedżer kultury, reżyser teatralny,
twórca teatru „Provisorium”.

„Spotkania, rozmowy debaty otwierają nas na poglądy inne niż nasze. Dialog umożliwia spojrzenie na rozmówcę jego własnymi oczami... Wiedząc, że we wspólnym poszukiwaniu jest siła, zapraszamy do rozmów "Ponad granicami". Wiele możemy się od siebie nauczyć."

Teatr Stary, ul. Jezuicka 18, 25 lutego, godz. 18:00. Wstęp wolny w miarę dostępności miejsc.