W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Prezydent Krzysztof Żuk finalistą Nagrody Innowacje w Polityce 2018

26.10.201810:59

Prezydent Krzysztof Żuk jest finalistą Nagrody Innowacje w Polityce 2018. Wręczenie nagród zaplanowane jest podczas uroczystej Gali Nagrody Innowacje w Polityce 2018, która odbędzie się 17 listopada w Wiedniu.

Nagroda Innowacje w Polityce 2018 wyłoni najodważniejsze i najbardziej kreatywne, europejskie projekty – niezależnie od poglądów politycznych, położenia regionu ani poziomu władzy, na którym projekt jest realizowany. Spośród 600 nominowanych projektów, jury złożone z 1053 mieszkańców Europy wybrało najlepsze z najlepszych, reprezentujące szerokie spektrum przykładów pracy polityków.

8 zwycięzców w każdej kategorii zostanie ogłoszonych podczas uroczystej Gali (17 listopada) w Wiedniu, spośród 80 finalistów, którzy zaprezentowali najodważniejsze i najbardziej kreatywne umysły w europejskiej polityce. Projekty finalistów dostępne są w Galerii Nagród 2018.