W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarty konkurs ofert - Organizacja wydarzenia adresowanego do przedstawicieli lubelskich przemysłów kreatywnych

Otwarty konkurs ofert - Organizacja wydarzenia adresowanego do przedstawicieli lubelskich przemysłów kreatywnych
04.06.201809:49

Prezydent Miasta Lublin  ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych realizowanych w roku 2018 r. w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości. Termin składania ofert upływa w dniu 26 czerwca 2018 r.

I. Rodzaj zadania:

Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości: Organizacja wydarzenia adresowanego do przedstawicieli lubelskich przemysłów kreatywnych pracujących w obszarze designu, którego celem jest zwiększenie ich wiedzy i praktycznych kompetencji biznesowych.

  1. opracowanie koncepcji programu wydarzenia adresowanego do przedstawicieli lubelskich przemysłów kreatywnych pracujących w obszarze designu, w tym min. 6 wykładów otwartych oraz min. 1 warsztat wraz z harmonogramem realizacji
  2. realizacja zajęć programowych dla wybranych osób wraz z rekrutacją:
  • w przypadku wykładów otwartych dla min. 30 osób (każdy
  • w przypadku warsztatu dla min. 15 osób (każdy). 

    Na realizację zadania przeznaczono środki w wysokości 10 000,00 zł.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin