W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Otwarty konkurs ofert Organizacja wydarzenia „Pojazdy i maszyny z Lublina - Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa – inżynierowie dla Lublina”

Otwarty konkurs ofert Organizacja wydarzenia „Pojazdy i maszyny z Lublina - Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa – inżynierowie dla Lublina”
23.03.201811:11

Prezydent Miasta Lublin działając na podstawie art. art. 11 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 oraz art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ((j. t. Dz. U. z 2016 r., poz. 1817) zwanej dalej Ustawą, ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych realizowanych w roku 2018 r. w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.

 

Rodzaj zadania: Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości: Organizacja wydarzenia „Pojazdy i maszyny z Lublina - Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa – inżynierowie dla Lublina”.
 

Warunki realizacji zadania:

1. organizacja wydarzenia w formie konferencji połączonej z wizytami studyjnymi w firmach z sektora przemysłu. Konferencja musi składać się z następujących elementów:

a) prezentacja wprowadzająca o rynku pracy,

b) prezentacje technicznych szkół średnich,

c) prezentacje techncznych szkół wyższych,

d) wizyty studyjne w 4 firmach przemysłowych dla co najmniej 60 osób;

2. przygotowanie odpowiedniej wolnej powierzchni wystawienniczej dla szkół i uczelni, jako element towarzyszący konferencji;

3. realizacja konferencji określonej w ppkt. 1) dla min. 150 uczniów szkół zawodowych i/lub szkół podstawowych, organizacja wizyt studyjnych w 4 firmach z sektora przemysłu dla min. 60 osób oraz zapewnienie przestrzeni wystawienniczej dla min. 5 kół naukowych;

4. zamieszczanie informacji o tym, że zadanie jest realizowane przy pomocy  finansowej Miasta Lublin;

5. promocja wydarzenia, w tym w szczególności w szkołach średnich, szkołach podstawowych oraz w mediach społecznościowych;

6. promocja rezultatów zadania i przekazanie wniosków do zlecającego.

 

Termin składania ofert upływa w dniu 18 kwietnia 2018 r. o godzinie 15.30.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin