W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacja o ofercie, która wpłynęła w odpowiedzi na ogłoszenie o konkursie ofert na powierzenie realizacji w 2017 r. działania wynikającego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2017 r.

Informacja o ofercie, która wpłynęła w odpowiedzi na ogłoszenie o konkursie ofert na powierzenie realizacji w 2017 r. działania wynikającego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2017 r.
03.03.201714:52

Informacja o ofercie, która wpłynęła w odpowiedzi na ogłoszenie o konkursie ofert na powierzenie realizacji w 2017 r. działania wynikającego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2017 r., w tym w ramach Obszaru 3: Redukcja szkód, rehabilitacja (readaptacja, reintegracja) zdrowotna, społeczna i zawodowa, Zadania II: Poszerzenie i udoskonalenie ofert leczenia uzależnienia od alkoholu, w tym o programy ograniczania picia alkoholu oraz popularyzowanie metod mających naukowo dowiedzioną skuteczność, Działania III: Realizacja programów dla osób z problemem alkoholowym w systemie opieki całodobowej, mających na celu utrzymanie trzeźwości oraz ograniczania indywidualnych i społecznych skutków choroby oraz o wyniku oceny formalnej tej oferty.

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin podaje do wiadomości informację o ofercie złożonej w odpowiedzi na ogłoszenie o konkursie ofert na powierzenie realizacji w 2017 r. działania wynikającego z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2017 r., w tym w ramach Obszaru 3: Redukcja szkód, rehabilitacja (readaptacja, reintegracja) zdrowotna, społeczna i zawodowa, Zadania II: Poszerzenie i udoskonalenie ofert leczenia uzależnienia od alkoholu, w tym o programy ograniczania picia alkoholu oraz popularyzowanie metod mających naukowo dowiedzioną skuteczność, Działania III: Realizacja programów dla osób z problemem alkoholowym w systemie opieki całodobowej, mających na celu utrzymanie trzeźwości oraz ograniczania indywidualnych i społecznych skutków choroby z informacją o wynikach oceny formalnej tej oferty dokonanej przez komisję konkursową w dniu 3 marca 2017 r.

W konkursie ofert na powierzenie realizacji wyżej wymienionego działania wpłynęła tylko jedna oferta złożona przez "Nadzieja" Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym Uzależnionym od Alkoholu z siedzibą w Lublinie przy ul. Abramowickiej 2 f.

Wyżej wymieniona oferta uzyskała pozytywną ocenę formalną.

Facebook Obywatelski Lublin