W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs ofert na powierzenie realizacji działania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2017 r.

Konkurs ofert na powierzenie realizacji działania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2017 r.
16.08.201715:26

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konkurs ofert na powierzenie realizacji w 2017 r. działania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2017 r. w ramach Obszaru 1: Promocja zdrowia, Zadania I: Edukacja zdrowotna obejmującego Działanie I: Prowadzenie działań informacyjno-edukacyjnych, w tym kampanii edukacyjnych, działań reklamowych, szkoleń, konferencji, seminariów i lokalnych debat promujących zdrowy styl życia oraz upowszechniających informacje na temat szkód związanych z używaniem alkoholu i problemu przemocy w rodzinie.

Oferty konkursowe należy składać bezpośrednio w siedzibie Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 20 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 sierpnia 2017 r.

Wszelkie informacje na temat konkursu ofert dostępne są w siedzibie Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 20 oraz telefonicznie pod numerem 81 466 3400.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin