W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs ofert na realizację w 2018 r. zadań określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.

Konkurs ofert na realizację w 2018 r. zadań określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.
24.01.201811:30

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r. obejmujących:

- prowadzenie działań edukacyjnych dla dorosłych w zakresie szkód wynikających z picia alkoholu przez dzieci i młodzież,
- realizację programów/przedsięwzięć profilaktycznych w szczególności programów z systemu rekomendacji, promujących abstynencję oraz trzeźwy i bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu, skierowanych do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i studentów,
- realizację programów i działań profilaktycznych na rzecz dzieci i młodzieży mieszkających w obszarach szczególnego ryzyka,
- udzielanie specjalistycznej pomocy i wsparcia rodzicom, których dzieci są zagrożone problemem alkoholowym lub upijają się,
- reedukację osób, które prowadziły pojazdy, będąc pod wpływem alkoholu oraz prowadzenie działań edukacyjnych mających na celu zmniejszenie ryzyka prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Termin składania ofert do dnia 12 lutego 2018 r.

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 20, pok. 403 oraz pod numerem tel. 81 466 3414.

 

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin