W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2020 r.

Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2020 r.
09.01.202015:29

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań z zakresu zdrowia publicznego określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2020 r. obejmujących:

  1. edukację dorosłych w zakresie szkód wynikających z picia alkoholu przez dzieci i młodzież,
  2. realizację działań profilaktycznych dla dzieci i młodzieży połączonych z zapewnieniem posiłku,
  3. realizację przedsięwzięć profilaktycznych promujących trzeźwy i bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu, skierowanych do młodzieży na różnych poziomach edukacji,
  4. realizację środowiskowych działań profilaktycznych dla dzieci i młodzieży,
  5. udzielanie pomocy i wsparcia rodzicom, których dzieci są zagrożone problemem alkoholowym lub upijają się,
  6. prowadzenie szkoleń skierowanych do kierowców zawodowych, obejmujących zagadnienia dotyczące wpływu alkoholu na organizm człowieka oraz konsekwencje prawno-społeczne prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu,
  7. prowadzenie działań mających na celu zwiększenie dostępności pomocy dla dzieci z Syndromem Alkoholowego Zespołu Płodowego (FASD) oraz ich rodzin.

Termin składania ofert do dnia 27 stycznia 2020 r.

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są w Wydziale Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 20, pok. 403 oraz pod numerem tel. 81 466 3414.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin