W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs ofert na realizację w 2018 r. zadań określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.

Konkurs ofert na realizację w 2018 r. zadań określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.
05.04.201808:00

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań określonych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r. Oferty należy składać w terminie do dnia 16 kwietnia 2018 r.

Konkurs obejmuje realizację następujących zadań:

  1. realizację programów i działań informacyjno-edukacyjnych skierowanych do mieszkańców Lublina upowszechniających wiedzę na temat szkód związanych z używaniem alkoholu oraz promujących zdrowy styl życia w szczególności poprzez: kampanie edukacyjne, działania promocyjne i reklamowe, konkursy profilaktyczne, szkolenia, publikacje prasowe i działania medialne, konferencje, seminaria, debaty lokalne i imprezy edukacyjne,
  2. realizację programów i działań profilaktycznych w okresie wypoczynku dzieci i młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem programów z systemu rekomendacji.

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 20, pok. 403 oraz pod numerem tel. 81 466 3414.

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin