W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs ofert na realizację w 2018 r. zadania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.

Konkurs ofert na realizację w 2018 r. zadania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r.
18.01.201811:26

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania określonego w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r. obejmującego prowadzenie działań mających na celu kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postaw trzeźwościowych i zdrowego stylu życia z zastosowaniem zajęć informacyjno-edukacyjnych połączonych z zapewnieniem posiłku.

Termin składania ofert do dnia 23 stycznia 2018 r.

Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 20, pok. 403 oraz pod numerem tel. 81 466 3414.

Pliki do pobrania

 • ogloszenie-o-konkursie-ofert.pdf
  Ogłoszenie konkursu ofert 153.80 KB
 • wzor-oferty.odt
  wzór oferty 224.58 KB
 • wzor-sprawozdania.odt
  wzór sprawozdania 222.87 KB
 • Wyniki konkursu ofert gppirpa.pdf
  Wyniki konkursu ofert na realizację zadania w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r. obejmującego prowadzenie działań mających na celu kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postaw trzeźwościowych i zdrowego stylu życia z zastosowaniem zajęć informacyjno-edukacyjnych połączonych z zapewnieniem posiłku 59.23 KB

Facebook Obywatelski Lublin