W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Działania informacyjne - nowy system zagospodarowania odpadów

17.01.201912:54

W związku z wdrożeniem nowego systemu zagospodarowania odpadów kontynuujemy akcję informacyjną skierowaną do mieszkańców naszego miasta. Planowana jest emisja spotów animowanych w autobusach komunikacji miejskiej, a na stronach internetowych lokalnych dzienników ukażą się artykuły tematyczne. Ulotki, plakaty, a także tabliczki informacyjne będą mogli pobierać dla mieszkańców administratorzy budynków.

To kolejny etap działań informacyjnych prowadzony przez miasto. Informację o zmianach w systemie selektywnej segregacji odpadów kierowaliśmy już za pośrednictwem bilbordów, spotów radiowych, czy wysyłki ulotek do mieszkańców.

Teraz planujemy emisję animowanego spotu o nowych zasadach segregacji odpadów na monitorach znajdujących się w autobusach komunikacji miejskiej, które pojawią się już na przełomie stycznia i lutego.

 

W tym czasie na stronach internetowych lokalnych dzienników informacyjnych, tj. Dziennika Wschodniego, Kuriera Lubelskiego i Gazety Wyborczej Lublin pojawią się artykuły tematyczne dotyczące wdrażanego systemu zagospodarowania odpadów.

W lutym planujemy dodruk ulotek i plakatów informacyjnych, które administratorzy nieruchomości zamieszkałych będą mogli pobierać z Wydziału Ochrony Środowiska i dystrybuować je wśród mieszkańców.

Na przełomie marca i kwietnia planujemy zakup tabliczek informacyjnych na altany śmietnikowe, które zarządcy będą mogli umieścić z informacją, jakie odpady wyrzucać do jakiego pojemnika.

Pliki do pobrania

ulotka segregacja odpadów.pdf
ulotka segregacja odpadów
plakat selektywna segregacja odpadów.pdf
plakat selektywna segregacja odpadów

logo ekolublin