W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Festyn na Węglinie Północnym

23.05.201911:03

W sobotę 18 maja 2019, gościliśmy ze stoiskiem informacyjnym Wydziału Ochrony Środowiska oraz ekologiczną strefą zabaw na Festynie pn."XVIII Dzień Węglina", organizowanym przez Radę Dzielnicy Węglin Północny.

Mimo zmiennej pogody goście dopisali, a wszyscy odwiedzający nasze stoisko mogli liczyć na fachowe informacje na temat prawidłowego postępowania z odpadami, przeciwdziałaniu smogowi i ochronie zwierząt. Bawiliśmy się również z dziećmi w ekologiczne zgadywanki oraz magnetyczne puzzle.

Festyn rozpoczął się od rozgrywek w piłkę nożną członków klubu BKS Lublin, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Organizatorzy zadbali o bogaty program artystyczny. Na scenie zaprezentowali się m.in. seniorzy z układami tanecznymi, dzieci i harcerze z repertuarem muzycznym. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci - był pokaz baniek mydlanych i modelowania balonów oraz zabawy ruchowe na dmuchanym zamku.

Organizatorom dziękujemy za mile spędzony czas i zaproszenie.

logo ekolublin