W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kolejna edycja akcji „Książka za worek śmieci”

Kolejna edycja akcji „Książka za worek śmieci”
14.09.202211:37

W najbliższą sobotę (17 września) odbędzie się kolejna ogólnopolska edycja akcji „Książka za worek śmieci”. Tym razem w Lublinie będziemy sprzątać tereny zielone wokół Zalewu Zemborzyckiego od strony Dąbrowy. Spotykamy się w sobotę (17 września) o godz. 10.00, przy wypożyczalni kajaków. Dokładna lokalizacja punktu zbiórki uczestników akcji w Lublinie znajduje się tutaj: https://goo.gl/maps/Dz6asyJgJVd9WgwA6

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców Lublina do wspólnego działania na rzecz środowiska, a także do czytania książek. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na zarejestrowanych uczestników czekają książki! Liczba książek jest ograniczona. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi wypełnią formularz rejestracyjny, a w dniu wydarzenia wezmą udział we wspólnym sprzątaniu.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie mosir.lublin.pl.

Akcję w Lublinie koordynuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o. we współpracy z Miastem Lublin.

ekoLublin logo

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Akcja Moje Miasto to też Twój dom