W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs „Jesień z kundelkiem u boku"

Konkurs „Jesień z kundelkiem u boku"
20.10.202108:42

W związku z przypadającym w dniu 25 października Dniem Kundelka Miasto Lublin zaprasza Właścicieli psów do udziału w konkursie pod nazwą „Jesień z kundelkiem u boku".

Aby wziąć udział w konkursie należy na facebookowym profilu Miasto to też Twój dom, pod postem dotyczącym konkursu, zamieścić zdjęcie z zabawy ze swoim psem w jesiennej scenerii.

Autorzy 6 najciekawszych zdjęć, które do dnia 26 października 2021 r. do godz. 14.00 otrzymają najwięcej polubień, zostaną nagrodzeni upominkami. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani w komentarzu pod postem.

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby prywatne zamieszkałe i utrzymujące psa na terenie miasta Lublin, które podczas trwania Konkursu będą posiadać aktywne konto osobiste na Facebooku.


 

Pliki do pobrania

ekoLublin logo

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Gra Super Eko

Akcja Moje Miasto to też Twój dom