W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Miasto to też Twój Dom
06.10.201513:53

Zapraszamy do udziału w konkursach zorganizowanych w ramach kampanii "Miasto to też Twój Dom", finansowanej ze środków Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok.

Jeśli jesteś właścicielem psa, to konkurs pn. „Pies też człowiek” jest dla Ciebie.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zabawne zdjęcie swojemu psu w „ludzkiej sytuacji”, np. kąpiel psa pod prysznicem, pies oglądający telewizję, pies siedzący jak człowiek na fotelu a następnie opublikować je na Instagramie lub Facebooku z hashtagiem #miastodom. Stworzona zostanie specjalna galeria, z której zostanie wyłoniony zwycięzca. W konkursie można wygrać cenne nagrody, które zadowolą zarówno dla właściciela jak i pupila.

Jeśli nie masz zwierzaka lub konta w mediach społecznościowych wybierz "konkurs dzielnicowy".

Polega on na stworzeniu własnego "domu" w przestrzeni miejskiej. Należy zaaranżować „pokój” na osiedlowym trawniku, skwerku lub placu, tak aby było tam jak w prawdziwym domu. Zdjęcie instalacji należy przesłać na e-mail miastodom@lublin.eu - zgłoszenie zostanie przeanalizowane przez komisję złożoną ze specjalistów, na czele z artystą plastykiem.

Autorzy najciekawszych prac otrzymają cenne nagrody.Więcej dowiesz się na: www.lublin.eu/miastodom

ekoLublin logo

Baner Wyszukiwarka odpadów - na pierwszym tle cztery pojemniki na odpady w kolorach żółtym, zielonym, niebieskim i brązowym

baner_kompostowanie

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie