W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Odwołanie zbiórki elektroodpadów w najbliższą sobotę

Odwołanie zbiórki elektroodpadów w najbliższą sobotę
24.03.202008:26

Przekazujemy informację od Polskiej Korporacji Recyklingu Sp. z o.o., operatora prowadzonych zbiórek elektroodpadów w ostatnie soboty miesiąca:

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pracowników oraz Klientów, zdecydowaliśmy o odwołaniu najbliższej, comiesięcznej, sobotniej (28.03.2020r.) zbiórki elektroodpadów w Lublinie. Wychodząc jednak na przeciw potrzebom Mieszkańców, informujemy, iż w tym dniu tj. 28.03.2020 (ostatnia sobota marca), można samodzielnie przywieźć elektroodpady do Zakładu Przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z gospodarstw domowych - punkt zbiórki będzie czynny od 9 do 13 przy ul. Metalurgicznej 15C w Lublinie (teren dawnej odlewni Ursus) - informuje Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny z gospodarstw domowych, Mieszkańcy Lublina mogą przywozić samodzielnie do Zakładu Przetwarzania przy ul. Metalurgicznej 15C w Lublinie, codziennie w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8.00-14.00.

ekoLublin logo

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Gra Super Eko

Akcja Moje Miasto to też Twój dom