W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Posprzątajmy Lublin na wiosnę - edycja 2020

04.03.202014:40

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół i wychowanków przedszkoli wraz z nauczycielami do udziału w akcji "Posprzątajmy Lublin na wiosnę", organizowanej przez Urząd Miasta Lublin, w dniach 28 i 29 kwietnia 2020 r. w godz. 8.00-15.00.

Celem akcji jest ocena stanu czystości okolicznych terenów, wzbudzanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska naszego miasta i kształtowanie właściwych postaw proekologicznych uczestników tego przedsięwzięcia. Jeśli dzieci i młodzież znajdą zalegające na trawnikach odpady to zbiorą je do worków zakupionych przez Wydział Ochrony Środowiska . Urząd Miasta Lublin zapewni odbiór i zagospodarowanie zebranych odpadów.

Wszystkie chętne placówki oświatowe zapraszamy do przesłania kart zgłoszeniowych (do pobrania poniżej) pocztą tradycyjną lub dostarczenia bezpośrednio do Wydziału Ochrony Środowiska ul. Tomasz Zana 38, pok.117 lub do dowolnego Biura Obsługi Mieszkańców na terenie Lublina do 10 marca 2020 r.

Wszyscy uczestnicy akcji zostaną wyposażeni w rękawice i worki, które będzie można odbierać od dnia 20 kwietnia w godz. 7.30-15.30, w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin, przy ul. Tomasza Zana 38 w pok. 12.

W przypadku zmiany obszaru objętego sprzątaniem, miejsca złożenia worków na śmieci lub innych danych z karty zgłoszenia prosimy niezwłocznie informować Wydział Ochrony Środowiska nr tel. (81) 466 26 41.

Pliki do pobrania

karta zgłoszeniowa Posprzątajmy Lublin na wiosnę 2020.pdf
Posprzątajmy Lublin na wiosnę - edycja 2020 - karta zgłoszeniowa

logo ekolublin