W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Światowy Dzień Zwierząt - "Przygarnij staruszka"

Światowy Dzień Zwierząt - "Przygarnij staruszka"
04.10.201512:00

Dzień otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Metalurgicznej w ramach akcji "Przygarjnij staruszka" odbędzie się w niedzielę (4 września). Start i godzinie 12:00. W wydarzeniu uczestniczyć będa Tomasz Korpanty, Lily Water i Łukasz Borkowski.

Zapraszamy na dzień otwarty organizowany z okazji Światowego Dnia Zwierząt 4 października (niedziela) pod hasłem: "Przygarnij   staruszka". Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 12.00.

Oprócz udziału w wykładach i pokazach będzie można spotkać się z ciekawymi ludźmi, którzy wspierają ideę adopcji zwierząt ze schronisk oraz oczywiście adoptować koty i psy z naszego schroniska. Gorąco zapraszamy

ekoLublin logo

Baner Wyszukiwarka odpadów - na pierwszym tle cztery pojemniki na odpady w kolorach żółtym, zielonym, niebieskim i brązowym

baner_kompostowanie

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie