W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Tak Segreguję - tabliczki na wiaty śmietnikowe oraz plakaty

Tak Segreguję - tabliczki na wiaty śmietnikowe oraz plakaty
17.08.202014:25

W związku z obowiązkiem segregowania odpadów komunalnych powstałych na terenie nieruchomości przez wszystkich mieszkańców Lublina, Urząd Miasta Lublin przygotował tabliczki na wiaty śmietnikowe oraz plakaty, które w wyniku przeprowadzonego rozeznania potrzeb trafią w najbliższym czasie do administratorów i zarządców nieruchomości.

Osoby, które mają trudność w prawidłowej segregacji odpadów zapraszamy na stronę www.odpady.lublin.eu, gdzie w zakładce Multimedia znajdują się ulotki, plakaty informacyjne i film edukacyjny na temat podstawowych zasad segregacji odpadów. Zachęcamy do odwiedzenia profilu na Facebooku Miasto to też Twój Dom, gdzie opublikowano cykl tematycznych postów.

Z myślą o gościach i studentach zza zagranicy opracowane zostały wersje obcojęzyczne plakatów: angielska, ukraińska, francuską i niemiecką, które dostępne są w materiałach do pobrania w zakładce Multimedia na stronie www.odpady.lublin.eu.

Przypominany o konieczności złożenia deklaracji na wzorze obowiązującym od 1 sierpnia przez tych Mieszkańców, którzy nie prowadzili dotychczas selektywnej zbiórki odpadów. Termin złożenia nowych deklaracji upływa 10 września.

ekoLublin logo

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Akcja Moje Miasto to też Twój dom