W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ulotki o segregacji odpadów dostosowane dla osób niewidzących

24.06.201912:06

W ramach realizowanej kampanii informacyjnej dotyczącej zasad postępowania z odpadami komunalnymi, po wysłuchaniu sugestii środowisk osób niewidzących i słabowidzących, opracowaliśmy dedykowaną ulotkę, informującą o zasadach selektywnej zbiórki odpadów w wersji dla osób niewidzących i słabo widzących.

Dnia 19 czerwca 2019 roku materiały zostały przekazane do Polskiego Związku Niewidomych i Fundacji Szansa dla Niewidomych. W najbliższym czasie ulotki zastaną przekazane do Centrum Adaptacji Materiałów Dydaktycznych oraz pełnomocnikom ds. osób niepełnosprawnych  Politechniki Lubelskiej, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej. Zależy nam aby wszyscy mieszkańcy Lublina mieli równie szanse w dostępie do ważnych z punktu widzenia ochrony środowiska informacji.

Osoby zainteresowane mogą ulotkę pobrać w sekretariacie Wydziału Ochrony Środowiska ul. Zana 38 oraz w Wydziale ds. osób niepełnosprawnych przy ul. Diamentowej 2.

logo ekolublin