W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wymiana pojemników na odpady w sektorach III i VII

Wymiana pojemników na odpady w sektorach III i VII
01.12.202112:07

W związku z rozstrzygnięciem przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, od 1 stycznia usługę odbioru odpadów w sektorach III, IV i VII miasta świadczyć będzie firma Koma Lublin Sp. z o.o. Od początku grudnia spółka KOMA dostarcza mieszkańcom tych sektorów własne pojemniki a także worki na frakcje segregowane.

Sektory i dzielnice objęte wymianą pojemników:

  • sektor III (dzielnice Czechów Południowy, Czechów Północny, Sławin);
  • sektor VII ( dzielnice Czuby Południowe, Wrotków, Zemborzyce).

Ponieważ sektor IV (dzielnice Stare Miasto, Wieniawa, Śródmieście, Za Cukrownią) nadal będzie obsługiwany przez firmę KOMA, więc w sektorze IV nie będzie wymiany pojemników.

Po ostatnim odbiorze zrealizowanym przez obecnego operatora, prosimy mieszkańców zabudowy jednorodzinnej o korzystanie z nowo dostarczonych przez firmę KOMA pojemników na bioodpady i odpady zmieszane. Firma świadcząca usługę do 31 grudnia będzie zobowiązana do zabrania swoich pojemników.

Nowe harmonogramy odbioru odpadów zostaną dostarczone mieszkańcom do 1 stycznia 2022 r. Będą również dostępne na stronie internetowej www.koma.net.pl w zakładce harmonogramy. Ponadto do dyspozycji mieszkańców sektorów III, IV i VII został uruchomiony dodatkowy numer tel. 570 580 622, pod którym pracownicy operatora są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30-15.30.

ekoLublin logo

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie

Gra Super Eko

Akcja Moje Miasto to też Twój dom