W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konkurs EKO zbiórka
27.10.202309:14

Miasto Lublin oraz Centrum Handlowe E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana w Lublinie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Konkursu EKO zbiórka.

Podobnie jak w ubiegłych latach, aby wziąć udział w Konkursie, należy zużyte, niezgniecione opakowania po napojach zutylizować w specjalnych automatach zlokalizowanych na terenie Lublina. Uzyskane podczas oddawania opakowań kupony wraz z wypełnioną Deklaracją przystąpienia do konkursu należy złożyć do 9 listopada br. w dowolnym Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin lub wysłać pocztą na adres Wydziału Ochrony Środowiska, ul. Tomasza Zana 38, 20-601 Lublin. W deklaracji znajduje się zestaw pytań dotyczących prawidłowej segregacji odpadów komunalnych. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi zwiększa pulę punktów i szansę na otrzymanie nagrody.

Nagrodami w Konkursie są bony zakupowe do wykorzystania w Centrum Handlowym Tomasza Zana. Otrzymają je uczestnicy z największą liczbą punktów zsumowanych z zebranych kuponów oraz z części quizowej Deklaracji. Należy jednak pamiętać, że każdy uczestnik konkursu z kuponów za zbiórkę opakowań może otrzymać maksymalnie 5000 punktów. W przypadku osób, które zgromadzą większą liczbę punktów do wyliczeń zostanie przyjęta liczba 5000, a kupony o wartości przekraczającej ten próg nie będą brane pod uwagę. Nie będzie też możliwy ich zwrot.

Osoby, którym nie zostaną przyznane nagrody, będą mogły zgłosić się do Wydziału Ochrony Środowiska po zwrot kuponów i wykorzystać je w kolejnej edycji konkursu.

Nagrody dla laureatów tegorocznej edycji zapewnią Centrum Handlowe E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana w Lublinie oraz Urząd Miasta Lublin.

Pliki do pobrania

ekoLublin logo

Baner Wyszukiwarka odpadów - na pierwszym tle cztery pojemniki na odpady w kolorach żółtym, zielonym, niebieskim i brązowym

baner_kompostowanie

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie