W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lubelska Energia Fotowoltaiczna

Lubelska Energia Fotowoltaiczna
18.02.201610:00

Miasto Lublin ogłasza nabór ankiet mieszkańców do udziału w projekcie "Lubelska Energia Fotowoltaiczna" dotyczącego montażu instalacji fotowoltaicznych (PV) na prywatnych, jednorodzinnych budynkach mieszkalnych na terenie miasta Lublin.

Zasady udziału w Projekcie przedstawione zostały w załączniku nr 1. Formularz ankiety stanowi załącznik nr 2.

Termin składania ankiet ustala się od dnia 18 lutego 2016 r. do dnia 29 lutego 2016 r. Ankiety złożone poza terminem powyżej nie będą rozpatrywane. Za datę złożenia Ankiety za pośrednictwem poczty uznaje się datę stempla pocztowego.

Ankiety należy składać w Biurze Zarządzania Energią Urzędu Miasta Lublin, ul Zana 38, pokój 319, w godz. 8:00 do 15:00 osobiście, za pośrednictwem Biur Obsługi Mieszkańców i operatora pocztowego. Szczegółowych informacji uzyskać można pod nt (81) 466 16 30.

Pliki do pobrania

ekoLublin logo

Baner Wyszukiwarka odpadów - na pierwszym tle cztery pojemniki na odpady w kolorach żółtym, zielonym, niebieskim i brązowym

baner_kompostowanie

Baner Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - żółto-białe napisy na tle niebieskiego nieba i zielonej trawy

Strona informacyjna programu Bezpieczni bez Azbestu

Zielony Lublin - Miejsce dla Ciebie