W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Boiska dla ZSO nr 5 ul. Rzeckiego

Boiska dla ZSO nr 5 ul. Rzeckiego
Adres: Szkoła Podstawowa nr 22 przy ul. Rzeckiego 10

Miasto ogłosiło przetarg na kompleksową przebudowę całego sportowego zaplecza zlokalizowanego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5. Na budowę dwóch nowych boisk ze sztuczną nawierzchnią, bieżni ze skocznią oraz infrastruktury towarzyszącej wykonawca będzie miał 8 miesięcy.

Boiska objęte przebudową znajdują się w południowej części terenu szkolnego i sąsiadują z terenami zielonymi. Inwestycja zostanie poprzedzona demontażem istniejących urządzeń sportowych i nawierzchni, jak również dojść i ogrodzenia. Znajdująca się w sąsiedztwie trybuna ziemna będzie wyburzona, a w jej miejscu powstanie zielona skarpa.

W ramach inwestycji powstanie boisko do piłki nożnej o pow. 2,1 tys. m2 z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne o pow. 2 tys. m2 o nawierzchni poliuretanowej do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki oraz bieżnia prosta o długości 60 m ze skocznią do skoku w dal. Nowe boiska zostaną wyposażone w gotowe trybuny z 240 siedziskami z tworzywa sztucznego w kolorach niebieskim, żółtym i pomarańczowym, sprzęt sportowy (m.in. bramki, słupki, kosze) i piłkochwyty o wys. 5 m z polipropylenowej siatki. Teren zostanie ogrodzony panelami, oświetlony lampami typu LED oraz wyposażony w monitoring. Przebudowę przejdzie także istniejące ogrodzenie całego terenu szkoły. Zaprojektowano także bramę wjazdową na teren boisk, schody terenowe i utwardzone dojścia.

Aktualności (1)

14.03.202308:49
Na budowę dwóch nowych boisk ze sztuczną nawierzchnią, bieżni ze skocznią oraz infrastruktury towarzyszącej wykonawca będzie miał 8 miesięcy
Więcej